URLOP W DNIACH 24 - 28.06


Poniższa lista przedstawia bazę doradców chustowych lub osób, które posiadają chusty Luna Dream w swoim sklepie czy Bibliotece chustowej. 


Dolnośląskie

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs:
Katarzyna Pieńkokasiapienko@wp.pl Dolny Śląsk, Polkowice, Lubin, Głogów, Legnica ClauWi
Agnieszka Dreiseitelchustosfera@gmail.comWrocław i okolice ClauWi
Paulina Cybuchinfo@chustodziejka.plLubin, Legnica, Pokowice, Złotoryja, RudnaClauWi
Luiza Droździkd.luizaa@gmail.comBoguszów-GorceClauWi
Joanna Ligęzajoanna.gidzinska@wp.plJedlina-Zdrój ClauWi
Anna Kowalskakowalska.annamaria@o2.plWrocław ClauWi 
Angelika Gattner-Chowańskaangel.gattner@interia.plWrocławClauWi
Kasia Romaniczykkatarzynalegien@gmail.comWrocław o koliceClauWi

    

Kujawsko-Pomorskie

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Paulina Jermak doradca.chustowy@wp.plBydgoszczClauWi
Ewelina Sonnenfeldsonnenfeld.ewelina@o2.plGrudziądz ClauWi 
Maria Rybicka-Tyrpamarrynnia@wp.plInnowrocław, Strzelno, Mogilno, RdziejówClauWi
Edyta Miszczakwild.world@babywearing.hub.plWłocławek i okoliceClauWi

    

 Lubelskie  

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs:
Magdalena Chomachomagdalena@gmail.comTomaszów Lubelski, Zamość, KraśnikClauWi
Milena Bijatamilena.bijata@gmail.com LublinClauWi 
Dorota Misiakdorotamisiak@o2.plKraśnikClauWi
    

Lubuskie

 

Imię i nazwisko:Adres Email:Miejscowość:Kurs:
Katrzyna Windakkkuzmiak@gmail.comZielona Góra i okolice ClauWi 

    

 Łódzkie  

 

Imię i nazwisko:Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Magdalena Golińska-Domalążek   m.a.golinska@gmail.comŁódź - okolice ClauWi
Marta Kuźniakmfrysiaczek@gmail.comWieluń Prowadząca Biblioteki chustowej
Aleksandra Adamczykzamotajmniemamo@gmail.comŁódź (całe województwo)ClauWi  
Diana Czajczyńskadiana.czajczynska@gmail.comBełchatów ClauWi
Daria Czarneckadariavczarnecka@gmail.comZduńska Wola i SieradzClauWi
Katarzyna Walczak

kwalczakdoradca@gmail.com

Sieradz i okoliceClauWi
    

 Małopolskie

   

Imię i nazwisko:Adres Email:Miejscowość:Kurs:
Joanna Wywrockajoanna.warywocka@gmail.com Chrzanów, Trzebinia, Krzeszowice, Olkusz ClauWi
Terasa Gicalateresaagicala@gmail.com Brzesko, Bochnia ClauWi
Agnieszka Fedejko agfedejko@gmail.comKrakówClauWi 
Natalia Rączkacontact@babywearingkrakow.plKraków, Zabierzów, Olkusz, MyśleniceClauWi
Magdalena Kicińska 

doradcachustowypodhale@gmail.com

Nowy Targ, Zakopane, Rabka Zdrój, powiat Nowotarski, TatrzańskiClauWi
Małgorzata Waliczekslings.wrapu@gmail.comChrzanów, Trzebinia, Libiąż i okoliceClauWi
Magdalena Chomachomagdalena@gmail.comKraków i okoliceClauWi
    

 Mazowieckie  

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Alicja Dobrowolskaalicja.dobrowolska@beclose.plWarszawa (Wolna, Centrum, Bielany, Ochota) ClauWi
Magdalena Flagaflagapoczta@interia.plWarszawa ClauWi
Agnieszka Mooreagnieszka.moore@gmail.comWarszawa (Mokotów, Wilanów, Ursynów)Akademia Noszenia Dzieci (AND)
Katarzyna Smardzewskachustonoszka@gazeta.plWarszawa (Wołomin, Radzymin, Legionowo, Wesoła)  ClauWi
Justyna Antonikchustobaby@gmail.comWarszawa (Ursynów, Bielany) 
Magdalena Wasilewskachustominki@gmail.comŻyrardów, Skierniewice, Grodzisk Mazowiecki, Łowicz  ClauWi
Agnieszka Obidzińskacobra@strona.plŻabia WolaAkademia Noszenia Dzieci (AND)
Natalia Adamiakadamiak.natalia@gmail.comWarszawaClauWi
Monika Jechowiczwtuleni@wp.plWarszawa i okoliceClauWi
Zuzanna Szlaga - Jankowska zjankowska1@gmail.comPiasecznoClauWi
Paulina Ampulskap.switlaga@gmail.comRząśnik ClauWi
Dorota Misiakdorotamisiak@o2.plWarszawaClauWi
Aga Strzałkowskaagastrzalkowska@gmail.comWarszawa i okoliceAkademia Noszenia Dzieci (AND)
Aleksandra Odalskaaodalska@wp.plLegionowo i okoliceClauWi
Martyna Szulc doradcanoszeniacentrum@gmail.comWarszawa (Ochota, Centrum, Wola, Mokotów, inne)Akademia Noszenia Dzieci (AND)
Aga Oleszczuk-Kalkhoff aga@TULsie.plWarszawa i okolice ClauWi
Iza Frankowska-Olechiza@douladlaciebie.plWarszawa i okoliceClauWi
Julita Księżyckakontakt@kolibry.plWarszawa i okoliceAkademia Noszenia Dzieci (AND)
Hanna Łasicakontakt@hannalasica.pl  WarszawaAkademia Noszenia Dzieci (AND)
    

 Opolskie  

 

Imię i nazwisko:Adres Email:Miejscowość:Kurs:
Karolina Sakwińska-Fortunakajojcia82@o2.plStrzelce Opolskie i okolice ClauWi 
Dagmara Stolarczykkontakt@dziubdziak.plNysa i okoliceClauWi
    

 Podkarpackie  

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Elżbieta Woźniak - Żurawska elzbieta.wozniak@autograf.pl Stalowa Wola ClauWi 
Joanna Krypelkrypel.joanna@gmail.comRzeszówClauWi

 Podlaskie  

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
    

 Pomorskie 

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Karolina Czerwińska karolina.clauwi@gmail.comGdynia ClauWi 
Anna Naczkeanianaczke112@wp.pl Tczew, Starograd, Gniew i okoliceClauWi

 Śląskie  

 

Imię i nazwisko:Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Aleksandra Adamczykdoradca@badzblisko.pl Knurów - okolice  do 50 km ClauWi 
Barbara Salamon-Szympruchb.szympruch@gmail.comRybnikClauWi 
Monika Osińska - Żabka mosizab@gmail.comRybnik
Akademia Noszenia Dzieci (AND)
Natalia Góral chustynatalia@gmail.comPszczyna ClauWi
Danuta Ficekzachustowanyzakatek@gmail.comTychy, Mikołów, Bieruń, Katowice, Mysłowice, Oświęcim, Libiąż i okolieClauWi
Aleksandra Gabormamola.slask@gmail.comChorzów, Katowice i okoliceClauWi

Świętokrzyskie

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
    

Warmińsko-Mazurskie

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Magdalena Zielińska-Frąszczakzielinskamagda@wp.pl Elbląg ClauWi 
Jaonna Jamiołasiajamiol@gmail.comIława, Olsztyn i okoliceAkademia Noszenia Dzieci (AND)

    

Wielkopolskie 

 

Imię i nazwisko:Adres Email:Miejscowość:Kurs:
Elżbieta Grylewiczgrylewicz.ela@gmail.comPoznań 
Marianna Szymarekwypozyczalnia@przytobie.comPoznań 
Agnieszka Szyszka

chustujemy@gmail.com

Środa Wielkopolska i okoliceClauWi
Agnieszka Gawrysiak

agnieszka.gawr@gmail.com

Poznań ClauWi
Natalia Szydłowska 

nb.szydlowska@gmail.com

Tarnowo Podgórne ClauWi 
Agnieszka Feliks - Długosz

feliks.aga@gmail.com

Kraków ClauWi 
Hanna Tomalik

h.tomalik@wp.pl

Kępno, Ostrzeszów, WieruszówAkademia Noszenia Dzieci (AND)
Daria Czarneckadariavczarnecka@gmail.comPoznańClauWi
Milena Nadolna-Dróżdżmilena.nadolna@gmail.comLeszno, Kościan, Rawicz, Gostyń, WschowaAkademia Noszenia Dzieci (AND)
Ewa Koniecznaandrzewka@wp.plPoznań i okoliceAkademia Noszenia Dzieci (AND)
Katarzyna Walczak

kwalczakdoradca@gmail.com

Poznań, Turek, Kalisz i okoliceClauWi
    

Zachodniopomorskie

 

Imię i nazwisko:Adres Email:Miejscowość:Kurs:
Urszula Sawicka-Wersurszulasawicka1@gmail.com Kołobrzeg i okolice ClauWi