PROMOTION IS FINISHED IN
Click Here


Poniższa lista przedstawia bazę doradców chustowych lub osób organizujących warsztaty chustowe, które posiadają chusty Luna Dream w swoim stosie. 


Dolnośląskie

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs:
Katarzyna Pieńkokasiapienko@wp.pl Dolny Śląsk, Polkowice, Lubin, Głogów, Legnica ClauWi
Katarzyna Rengifo Diazkatarzynarengifodiaz@gmail.com  WrocławClauWi
Paulina Cybuchinfo@chustodziejka.plLubin, Legnica, Pokowice, Złotoryja, RudnaClauWi
Luiza Droździkd.luizaa@gmail.comBoguszów-GorceClauWi
Joanna Ligęzajoanna.gidzinska@wp.plJedlina-Zdrój ClauWi
Anna Kowalskakowalska.annamaria@o2.plWrocław ClauWi 

    

Kujawsko-Pomorskie

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Paulina Jermak doradca.chustowy@wp.plBydgoszczClauWi
Ewelina Sonnenfeldsonnenfeld.ewelina@o2.plGrudziądz ClauWi 

    

 Lubelskie  

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs:
Milena Bijatamilena.bijata@gmail.com LublinClauWi 
    

Lubuskie

 

Imię i nazwisko:Adres Email:Miejscowość:Kurs:
Katrzyna Windakkkuzmiak@gmail.comZielona Góra i okolice ClauWi 

    

 Łódzkie  

 

Imię i nazwisko:Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Magdalena Golińska-Domalążek   m.a.golinska@gmail.comŁódź - okolice ClauWi
Marta Kuźniakmfrysiaczek@gmail.comWieluń  
Aleksandra Adamczykzamotajmniemamo@gmail.comŁódź (całe województwo)ClauWi  
Diana Czajczyńskadiana.czajczynska@gmail.comBełchatów ClauWi
    

 Małopolskie

   

Imię i nazwisko:Adres Email:Miejscowość:Kurs:
Joanna Wywrockajoanna.warywocka@gmail.com Chrzanów, Trzebinia, Krzeszowice, Olkusz ClauWi
Terasa Gicalateresaagicala@gmail.com Brzesko, Bochnia ClauWi
Agnieszka Fedejko agfedejko@gmail.comKrakówClauWi 
    

 Mazowieckie  

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Alicja Dobrowolskaalicja.dobrowolska@beclose.plWarszawa (Wolna, Centrum, Bielany, Ochota) 
Magdalena Flagaflagapoczta@interia.plWarszawa 
Agnieszka Mooreagnieszka.moore@gmail.comWarszawa (Mokotów, Wilanów, Ursynów)Akademia Noszenia Dzieci (AND)
Katarzyna Smardzewskachustonoszka@gazeta.plWarszawa, Wołomin, Radzymin, Legionowo, Wesoła   ClauWi
Justyna Antonikchustobaby@gmail.comWarszawa (Ursynów, Bielany) 
Magdalena Wasilewskachustominki@gmail.comŻyrardów, Skierniewice, Grodzisk Mazowiecki, Łowicz  ClauWi
Agnieszka Obidzińskacobra@strona.plŻabia WolaAkademia Noszenia Dzieci (AND)
Natalia Adamiakadamiak.natalia@gmail.comWarszawaClauWi
Monika Jechowiczwtuleni@wp.plWarszawa i okoliceClauWi
Zuzanna Szlaga - Jankowska zjankowska1@gmail.comPiasecznoClauWi
Paulina Ampulskap.switlaga@gmail.comRząśnik ClauWi
    

 Opolskie  

 

Imię i nazwisko:Adres Email:Miejscowość:Kurs:
Karolina Sakwińska-Fortunakajojcia82@o2.plStrzelce Opolskie i okolice ClauWi 
    

 Podkarpackie  

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Elżbieta Woźniak - Żurawska elzbieta.wozniak@autograf.pl Stalowa Wola ClauWi 

 Podlaskie  

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
    

 Pomorskie 

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Karolina Czerwińska karolina.clauwi@gmail.comGdynia ClauWi 

 Śląskie  

 

Imię i nazwisko:Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Aleksandra Adamczykdoradca@badzblisko.pl Knurów - okolice  do 50 km ClauWi 
Barbara Salamon-Szympruchb.szympruch@gmail.comRybnikClauWi 
Monika Osińska - Żabka mosizab@gmail.comRybnikAND
Natalia Góral chustynatalia@gmail.comPszczyna ClauWi

Świętokrzyskie

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
    

Warmińsko-Mazurskie

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Magdalena Zielińska-Frąszczakzielinskamagda@wp.pl Elbląg ClauWi 

    

Wielkopolskie 

 

Imię i nazwisko:Adres Email:Miejscowość:Kurs:
Elżbieta Grylewiczgrylewicz.ela@gmail.comPoznań 
Marianna Szymarekwypozyczalnia@przytobie.comPoznań 
Agnieszka Szyszka

chustujemy@gmail.com

Środa Wielkopolska i okoliceClauWi
Agnieszka Gawrysiak

agnieszka.gawr@gmail.com

Poznań ClauWi
Natalia Szydłowska 

nb.szydlowska@gmail.com

Tarnowo Podgórne ClauWi 
Agnieszka Feliks - Długosz

feliks.aga@gmail.com

Kraków ClauWi 
    

Zachodniopomorskie

 

Imię i nazwisko:Adres Email:Miejscowość:Kurs: