MISTY SUNSET RING - 100% Bawełna, chusta kółkowa, rozmiar: 2,1 m, splot skośno-krzyżowy

Chusta kółkowa jest bardzo dobrym i szybkim rozwiązaniem dla rodziców, którzy poszukują chusty na krótkie spacery oraz wyjątkowe okazje, takie jak chrzciny lub wesele. Wszystkie chusty posiadają atestowane kółka o średnicy 7,6 cm. Umożliwiają one bezpieczne i szybkie wiązanie, które idealnie sprawdza się np. u starszaków, które nie chcą siedzieć w chuście dłużej, a jedynie chwilę w niej odpocząć. Chusta wykonana z materiałów posiadających certyfikat Oeko-Tex Standard 100. 

Więcej szczegółów

  • : Chusta kółkowa
  • : Bawełna
  • : Skośno-krzyżowy
  • : 220 g/m²
  • : Pierwszy

175,00 zł brutto

Ostatnie sztuki!

Darmowa dostawa

Już od 200 zł!

Dwuletnia gwarancja

Na wszystkie produkty!

Najwyższa jakość

Produkty zgodne z Oeko-Tex Standard 100

Wsparcie doradcy

Zadzwoń lub napisz:
+48 22 591 62 98
sklep@lunadream.pl

Więcej informacji

Chusta kółkowa Luna Dream to nosidło, które nie wymaga wiązań. Dzięki zastosowaniu kółek w szybki i prosty sposób można ją dopasować do rozmiaru osoby noszącej, następnie ułożyć dziecko oraz dociągnąć. Jest to rodzaj chusty polecany dla początkujących, którzy chcieliby zacząć nosić dziecko, a nie mają jeszcze odpowiedniej wiedzy na ten temat.

Chusty kółkowa może być używana już od pierwszego dnia narodzin dziecka. Ważne jest jednak, aby dziecko było ułożone w pozycji poziomej tzw. kołysce. Inne pionowe pozycje (np. na boku, dziecko przodem do osoby noszącej) będą możliwe do zastosowania dopiero w momencie kiedy dziecko zacznie samodzielnie stabilnie trzymać główkę. Warto również pamiętać o maksymalnej wadze dziecka – w chustach kółkowych wynosi ona do 15 kg.

INFORMACJE:
Rozmiar chusty: 2,1 metra
Skład: 100% Bawełna
Gramatura: 220 g/m²
Splot skośno-krzyżowy
Rozmiar kółek: 7,6 cm
Gatunek: pierwszy

Chustę należy przed pierwszym użyciem wyprać. Materiał może ulec skurczeniu o około 4-6%, co jest naturalnym objawem. Mając to na uwadze nasze chusty sprzedajemy nieco dłuższe.

Po zakupie chusty otrzymasz od nas poradnik z przykładowymi metodami wiązań. Na wszystkie chusty udzielamy rocznej gwarancji.

Produkty powiązane