WORDS OF LOVE RING (różowa) - 100% Bawełna, chusta kółkowa, rozmiar: 2,1 m, splot żakardowy

Chusta żakardowa dzięki swojemu splotowi oraz gramaturze charakteryzuje się bardzo dużą nośnością, co umożliwia bezpieczne noszenie nawet starszaków. Od nowości jest ona bardzo miękka w dotyku i nie wymaga specjalnego łamania, a dzięki odwróconym krawędziom sprawdzi się jako pierwsza chusta - jednej chusty żakardowej wystarczy na cały okres noszenia. Użyte tkaniny posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

Więcej szczegółów

  • : Chusta kółkowa
  • : Bawełna
  • : Żakardowy
  • : 300 g/m²
  • : Pierwszy

230,00 zł brutto

Ostatnie sztuki!

Darmowa dostawa

Już od 200 zł!

Dwuletnia gwarancja

Na wszystkie produkty!

Najwyższa jakość

Produkty zgodne z Oeko-Tex Standard 100

Wsparcie doradcy

Zadzwoń lub napisz:
+48 22 591 62 98
sklep@lunadream.pl

Więcej informacji

Dlaczego chusty Luna Dream?

Chusta tkana Luna Dream to idealne nosidło, które sprawdzi się zarówno u noworodków jak i starszych dzieci. Noszenie w chuście zapewnia lepszy rozwój Twojemu dziecku, ale również pozwala na odciążenie Twojego kręgosłupa dzięki proporcjonalnemu rozłożeniu ciężaru dziecka. Nosząc w chuście masz również swobodne ręce oraz możliwość dotarcia tam, gdzie wózek nie dojedzie.

O naszych chustach:

- najwyższej jakości tkaniny

- chusty miękkie i delikatne w dotyku od nowości

- materiały zgodne z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100

- wszystkie chusty posiadają odwrócone krawędzie i podwójnie zaznaczony środek

- szeroki wybór wzorów i splotów

- do każdej chusty dołączona jest rozbudowana instrukcja wiązania

Co nas wyróżnia na tle innych producentów?

Wszystkie chusty Luna Dream wyprodukowane zostały w Polsce. Każdy etap ich tworzenia jest dokładnie sprawdzany dzięki czemu produkt finalnie sprzedawany jest najwyższej jakości. Materiały użyte do tkania spełniają rygorystyczne wymogi zgodne z międzynarodowym certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Zapewniamy pełne wsparcie w wyborze chusty, które udzielane jest przez certyfikowanego doradcę noszenia. Ponieważ jesteśmy pewni jakości naszych produktów, na każdy z nich udzielana jest roczna gwarancja.

Jak poprawnie zawiązać chustę?

Wiązanie chusty przez wprawionych chustorodziców zajmuje dosłownie kilka chwil. Warto jednak, aby już od samego początku nauczyć się poprawnie wiązać. W tym celu przygotowaliśmy serię filmów z udziałem doradcy noszenia, który przedstawia najczęściej praktykowane wiązania.

Produkty powiązane