GREEN SPRING (paski) - 100% Bawełna, splot skośno-krzyżowy

Chusta bawełniana przeznaczona do noszenia dzieci od urodzenia. Jest ona świetnym wyborem dla osób początkujących oraz wprawionych chustorodziców. Chusta posiada odwrócone krawędzie oraz podwójne oznaczenie środka, co ułatwia jej zawiązanie. Wszystkie chusty Luna Dream są wykonane z bezpiecznych i certyfikowanych materiałów, co gwarantuje ich najwyższą jakość.

Więcej szczegółów

  • : Chusta tkana długa
  • : Bawełna
  • : Skośno-krzyżowy
  • : 220 g/m²
  • : Pierwszy

160,00 zł brutto

W magazynie

Darmowa dostawa

Już od 200 zł!

Dwuletnia gwarancja

Na wszystkie produkty!

Najwyższa jakość

Produkty zgodne z Oeko-Tex Standard 100

Wsparcie doradcy

Zadzwoń lub napisz:
+48 22 591 62 98
sklep@lunadream.pl

Więcej informacji

Dlaczego chusty Luna Dream?

Chusta tkana Luna Dream to idealne nosidło, które sprawdzi się zarówno u noworodków jak i starszych dzieci. Noszenie w chuście zapewnia lepszy rozwój Twojemu dziecku, ale również pozwala na odciążenie Twojego kręgosłupa dzięki proporcjonalnemu rozłożeniu ciężaru dziecka. Nosząc w chuście masz również swobodne ręce oraz możliwość dotarcia tam, gdzie wózek nie dojedzie.

O naszych chustach:

- najwyższej jakości tkaniny

- chusty miękkie i delikatne w dotyku od nowości

- materiały zgodne z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100

- wszystkie chusty posiadają odwrócone krawędzie i podwójnie zaznaczony środek

- szeroki wybór wzorów i splotów

- do każdej chusty dołączona jest rozbudowana instrukcja wiązania

Co nas wyróżnia na tle innych producentów?

Wszystkie chusty Luna Dream wyprodukowane zostały w Polsce. Każdy etap ich tworzenia jest dokładnie sprawdzany dzięki czemu produkt finalnie sprzedawany jest najwyższej jakości. Materiały użyte do tkania spełniają rygorystyczne wymogi zgodne z międzynarodowym certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Zapewniamy pełne wsparcie w wyborze chusty, które udzielane jest przez certyfikowanego doradcę noszenia. Ponieważ jesteśmy pewni jakości naszych produktów, na każdy z nich udzielana jest roczna gwarancja.

Jak poprawnie zawiązać chustę?

Wiązanie chusty przez wprawionych chustorodziców zajmuje dosłownie kilka chwil. Warto jednak, aby już od samego początku nauczyć się poprawnie wiązać. W tym celu przygotowaliśmy serię filmów z udziałem doradcy noszenia, który przedstawia najczęściej praktykowane wiązania.

INSTRUKCJA WIĄZANIA

Produkty powiązane