W okresie ataku rwy kulszowej zalecany jest odpoczynek i leżenie, tak aby stan zapalny mógł możliwie szybko minąć. Problem pojawia się jednak w sytuacjach kiedy młoda mama cierpiąca na rwę kulszową zostaje w domu sama z małym dzieckiem, które domaga się w tym czasie noszenia na rękach.
Przed pierwszym użyciem chusty zalecane jest jej wypranie. Dzięki temu stanie się ona jeszcze bardziej miękka, a jej włókna pozwolą na lepsze dociąganie w trakcie wiązania. Chusta po pierwszym praniu ulega również wykurczeniu o około 4-6% - to dlatego wszystkie chusty Luna Dream są nieco dłuższe od podanej długości.
Wybór odpowiedniej chusty na sam początek to często trudny wybór. Dostępność wzorów i długości może wprawić w zakłopotanie. W tym artykule dowiecie się na co należy zwrócić uwagę i jak wybrać chustę, która spełni Wasze oczekiwania.
Najbardziej znane i popularne sploty zasadnicze to płócienny i skośny. Splot płócienny to splot dwustronny, ponieważ istnieje w nim równowaga pokryć osnowowych i wątkowych, a wygląd tkaniny po obu stronach jest identyczny.
Showing 1 to 5 of 6 (1 Pages)