Chusty do noszenia dzieci  
Jest 43 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 43 elementów

Chusty do noszenia dzieci i niemowląt

Chusty do noszenia dzieci idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą nosić swoje niemowlęta blisko siebie i jednocześnie mieć wolne ręce. Odpowiednio ułożona tkanina zapewnia odpowiednie podparcie dla ciała dziecka, a sama długość chusty pozwala na wygodne dostosowanie ułożenia do ciała rodzica. Chusty to doskonały sposób na budowanie bliskości między rodzicem a maluszkiem.

Chusta do noszenia niemowląt to wybawienie dla rodziców, którzy w ciągu dnia prócz opieki nad dzieckiem mają jeszcze inne obowiązki i chcieliby wywiązywać z nich wszystkich, jednocześnie nie zaniedbując malucha. Odpowiednio dobrana do potrzeb chusta do noszenia dziecka pozwala mieć szkraba blisko siebie, a w tym samym czasie, kiedy malec wtulony w ciało rodzica słodko śpi, oddawać się wykonywaniu codziennych czynności.

Tkane i bawełniane chusty do noszenia dzieci

W naszej ofercie znajdują się modele chust tkanych i bawełnianych dostosowane do potrzeb chustorodziców noworodków, niemowląt oraz starszych dzieci – zarówno tych doświadczonych, dla których wykonywanie wiązań to pestka, jak i mniej zaawansowanych, którym zawsze chętnie służymy fachową radą. Zachęcamy do zapoznania się z produktami sklepu Luna Dream – zadbaliśmy o to, by w ofercie znalazły się wyłącznie chusty tkane do noszenia niemowląt najwyższej jakości.

Chusty dla dzieci i rodziców

Małe dzieci, szczególnie niemowlęta, ale nie tylko, potrzebują bliskości z rodzicami. Tak zwane „kangurowanie” dzieci po porodzie to już standard. Trudno jednak nosić nieco większe dzieci niż noworodki pod koszulą. Szczególnie podczas spacerów. Wówczas warto rozejrzeć się za solidną, najlepiej tkaną, chustą przeznaczoną do wygodnego noszenia dziecka. Dziecka, ponieważ nie tylko noworodki i niemowlęta podróżują chętnie w takich chustach zawiązanych na ramionach i tułowiu mamy, taty lub na przykład cioci. Chusty do noszenia niemowlaka lub starszego dziecka muszą być przede wszystkim dobrze zawiązane. Istnieje wiele profesjonalnych kursów oraz różnorodnych metod wiązania takich chust dla dzieci. Jednak zanim nauczymy się je wiązać – zapoznajmy się ze specyfiką samych chust. Te najlepsze wykonane są oczywiście z tkanin naturalnych, od tysiącleci znanych jako solidne i mocne. Bawełniane chusty dla dzieci były zapewne poprzedniczkami współczesnych nosideł i tak jak wiele przedmiotów codziennego użytku w dobie mody na tak zwane „slow life” i powrotu do natury – powracają do łask mniej więcej od początku dwudziestego pierwszego wieku.

Chusty tkane do noszenia dziecka w zgodzie z naturą

Niezwykle szczęśliwy splot okoliczności oraz umiejętność profesjonalnego tkania materiałów takich jak chociażby bawełna, stosowana do wyrobu naszych chust, zainspirowały twórców produktów Luna Dream do rozpoczęcia tej szlachetnej działalności na większą skalę. Bawełna, chociaż stanowi zwykle podstawę składu takiej chusty, to nie jedyny rodzaj materiału z jakiej te atrakcyjne i wygodne tkaniny codziennego użytku powstają. Polecamy także chusty bawełniano-lniane, bawełniano-lniano-bambusowe lub z domieszką kaszmiru. Wszystkie nasze chusty do noszenia dziecka dają komfort oraz pewność, że można nosić w nich nawet całkiem duże pociechy. Wybierać można spośród wielu modeli zarówno tak zwanych chust kółkowych, jak i tych klasycznych, długich tkanych chust do noszenia niemowląt oraz starszych dzieci. Także sam splot pozostaje do wyboru. Można zdecydować się zatem na splot diamentowy, serduszkowy, żakardowy albo na ten skośno-krzyżowy. Chusty Luna Dream występują także w różnych wariantach jeżeli chodzi o ich gramaturę na metr kwadratowy. Nie są to jednak na tyle odczuwalne podczas ich noszenia różnice, aby koniecznie trzeba było kierować się przede wszystkim właśnie tym aspektem w trakcie kupna.

Jeśli szukasz alternatywnych rozwiązań, sprawdź pozostałe akcesoria do noszenia dziecka! Może to nosidełka ergonomiczne staną się idealną opcją dla ciebie?