Szukaj według

Włączone filtry:

  Polarowe  
  Jest 4 produktów.

  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

  Osłonki polarowe dla niemowląt od Luna Dream

  Na Luna Dream znajdziecie produkty polskie. Jako skierowane głównie do mieszkańców tego kraju, ale nie tylko, powstają z myślą o wszystkich panujących w Polsce porach roku. Na przykład specjalne nosidełka „grow up air” są bardziej przewiewne od innych i idealne na lato. Jednocześnie zimą zarówno dzieci jak i rodzice potrzebują dodatkowej ciepłej warstwy by poczuć się komfortowo. Naprzeciw tym potrzebom wychodzimy oferując nasze osłonki polarowe dla dzieci i rodziców. Cieplutkie osłonki chronią maleństwa przed wiatrem, zimnem i mrozem, a dla dorosłych stanowią zamiennik rękawiczek, które przecież czasem zdarza nam się zgubić lub zapomnieć zabrać z domu. 

  My się zimy nie boimy 

  Zamiast zacierać ręce lub w nie chuchać by je rozgrzać lepiej wsunąć je w ciepłą zimową osłonkę otaczającą niesione z przodu nosidło. Nawet, jeżeli mamy na sobie rękawiczki to dodatkowa możliwość ogrzania dłoni. Przy nieco większym mrozie te pierwsze mogą nie wystarczać. Tunel w osłonce polarowej tworzy coś na kształt cieplutkiej mufki dla rodzica. Jednocześnie dłonie ogrzewają się od ciepła ciała dziecka – i na odwrót. Dzięki temu zarówno dorosłemu jak i maleństwu szybko robi się o wiele cieplej. Osłonki polarowe na nosidła Luna Dream to niepozorny ale i niebanalny produkt zaspokajający potrzeby dużych i małych spacerowiczów. Dzięki nim nawet podczas prawdziwej, śnieżnej zimy poczujecie się miło i przytulnie. Polar to materiał, który wyjątkowo dobrze chroni przed wiatrem i zimnem, będąc jednocześnie miły w dotyku. Nawet przy nieco polarnej pogodzie chętniej wyjdziecie na zewnątrz, a taka zimowa przechadzka nie tak łatwo zakończy się przeziębieniem. W kokonie z polaru jest po prostu ciepło i przytulnie. 

  Osłonki polarowe dla dzieci - także na chusty

  Nasze osłonki polarowe stosować można nie tylko na klasyczne nosidło, ale także na wciąż cenione i niewychodzące z mody zdrowe chusty do noszenia niemowląt. Również jesienią i wczesną wiosną osłonią dziecko owinięte przewiewną chustą przed chłodnym wiatrem. Trudno przecież takie maleństwo ubierać w kilka warstw polarowych bluz. A z takiej wygodnej osłonki łatwo jest dziecko także wyjąć. To szczególnie ważne chociażby ze względu na konieczność przewijania, również poza domem. Za każdym razem taka osłonka zastąpi zarówno dodatkową bluzę czy kocyk dla dziecka jak i mufkę albo rękawiczki u osoby je niosącej. 

  Osłonki polarowe w stonowanych barwach

  Chociaż kolorów osłonek jest mniej niż kolorów samych nosideł występują w barwach uniwersalnych. Pozwala to dopasować te osłonki polarowe dla niemowląt do wszystkich kolorów nosidełek orz odzieży. Granat jak i szary nie kłócą się praktycznie z żadną inną barwą a także razem komponują się elegancko. Będą pasowały do każdego płaszcza oraz nakrycia głowy mamy albo taty. Gładki polar zastąpi nie tylko ciepłe rękawiczki ale w razie potrzeby – również mały kocyk.

  Sprawdź również pozostałe dodatki do nosidełek dla dzieci.