Szukaj według

Włączone filtry:

  Akcesoria  
  Jest 2 produktów.

  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

  Akcesoria do nosidełek to produkty, które zwiększają funkcjonalność. Osłonki na pasy do nosidełek dla dzieci sprawdzają się kiedy maluch ząbkuje. Przedłużki do nosidełek z kolei umożliwiają przedłużanie panelu, dzięki czemu jest ono odpowiednie od rozmiaru 92 do 110.

  Akcesoria do nosidełek z naturalnych tkanin

  W zestawie z każdym nosidełkiem marki Luna Dream znajduje się już szereg akcesoriów. Na przykład specjalny worek służący do przechowywania oraz transportu nosidła. Kapturki dla dzieci doszyte do nosidła, jakich brakuje często w produktach innych marek. Jednak istnieją także przydatne elementy, jakie oferujemy osobno, biorąc pod uwagę, że mogą być rzadziej używane. W neutralnych kolorach – pasują do różnych deseni obecnych na nosidłach Luna Dream. Jednocześnie nie tworzyliśmy ich już osobno w ramach każdego wzoru. Sprawdźcie, czy nasze dodatkowe akcesoria do nosideł rozwiążą wasze ewentualne problemy. Czasami jest to kwestia przecierania się pasa lub szelki w jednym miejscu albo aktywności dziecka, czasami – wystarczy przedłużenie panelu. Obecnie posiadamy w ofercie dwie dodatkowe opcje, jednak staramy się poszerzać wybór takich nietypowych akcesoriów aby jak najbardziej ułatwiać życie użytkownikom naszych produktów. Co zatem wybrać można obecnie na Luna Dream w tym zakresie?

  Osłonki naramienne na pasy

  Pasy naramienne są bardzo solidne. Niemniej – mogą pojawić się nieoczekiwane okoliczności, w których warto dodatkowo je zabezpieczyć. Na przykład kiedy dziecko ząbkuje, to lubi gryźć praktycznie wszystko co znajduje się w zasięgu jego buzi. Masuje w ten sposób dziąsełka swędzące lub bolące go podczas tego procesu. Akcesoria do nosidełek, takie jak te właśnie osłonki, pozwalają zabezpieczyć ten fragment szelek, który akurat znajduje się na poziomie dziecięcej buzi. Łatwiej jest wymienić przetarte lub uszkodzone osłonki niż całe pasy. Ząbkowanie to długi proces wymagający ogromu cierpliwości zarówno ze strony dziecka jak i rodzica. Być może jeden komplet osłonek wystarczy Wam w zupełności. W innym wypadku – lepiej, prościej, bardziej ekologicznie i taniej dokupić jeszcze jeden zapasowy zamiast wymieniać nosidełko w całości z powodu uszkodzonych pasów. To bardzo prosty patent na przedłużenie żywotności nosidła. Biorąc pod uwagę, że ząbkujące dziecko bierze wszystko do buzi i żuje zwracamy baczną uwagę na bezpieczny dla niego surowiec z jakiego szyjemy nasze akcesoria do nosidełek.

  Zabawa na całego od najmłodszych lat

  Innym dodatkowym gadżetem są przedłużki do małych paneli nosideł, dzięki którym te przeznaczone dla maluszków zaadaptujemy jako nosidła również dla większych dzieci. To bardzo proste i zarazem ekonomiczne rozwiązanie. Są łatwe w montażu i produkowane oczywiście w neutralnym kolorze. Dlatego nawet, jeżeli nie zaopatrzyliście się przezornie w akcesoria do nosidełek dla dzieci - nie przejmujcie się. Zawsze jest na to czas, a jeżeli wasze fundusze nie pozwalają na nowy zakup, to wystarczy zaopatrzyć się w te oto przedłużki. Być może niedługo w ofercie Luna dream pojawią się także ciekawe zabawki do nosidełka tak, aby dziecko nie nudziło się podczas monotonnej podróży lub w innych okolicznościach. Rozwijamy się dla Was i wciąż szukamy nowych inspiracji!

  Sprawdź również: torby na ramie.