Doradca noszenia
Dużo z Was często słyszy o doradcy noszenia. Kim jest doradca i czemu warto się do niego zwrócić na początku swojej drogi chustonoszenia? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w naszym artykule: Doradca noszenia


Pomoc w wyborze chusty
Wybór swojej pierwszej chusty często budzi dużo pytań m.in. o gramaturę, wzór, skład – na takie najczęstsze pytania przygotowaliśmy dla Was poradnik Jak wybrać pierwszą chustę. Wiemy jednak jak ważna jest edukacja prawidłowego chustonoszenia już od samego początku, dlatego też uruchomiliśmy dla Was możliwość skorzystania z indywidualnej pomocy certyfikowanego doradcy noszenia.


Zapytaj doradcy
Za pomocą poniższego formularza możecie napisać do nas swoje pytania czy podzielić się zdjęciami z wiązań, co do których macie wątpliwości.


Wyślij wiadomość

 


Doradca w Twojej okolicy
Pamiętajcie również, że nieocenione są spotkania i konsultacje z doradcami na żywo, którzy nauczą Was nowych wiązań, pokażą odpowiednią technikę oraz dociąganie chusty. Aby ułatwić Wam kontakt z doradcami przygotowaliśmy mapkę na której znajdziecie certyfikowanych doradców w Waszej okolicy.