Od samego początku naszym głównym celem było tworzenie produktów najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania rodziców oraz zapewnią najwyższy komfort noszonym dzieciom. W tym celu starannie dobieramy materiały, których używamy do produkcji chust i nosideł. Jednym z warunków jakie bawełna oraz przędza muszą spełnić to uzyskanie certyfikatu Oeko-Tex Standard 100, który gwarantuje ich bezpieczeństwo, jakość oraz potwierdza brak zawartości sztucznych barwników. Dodatkow chusty oraz nosidła spełniają suerowe normy PN-EN.

Do produkcji nosideł używamy tylko włoskich certyfikowanych klamer, które spełniają najwyższe normy oraz są w pełni bezpieczne podczas długotrwałego używania.

Jako podstawowy materiał wykorzystujemy bawełnę czesaną, która jest miła w dotyku, ale również zachowuje świetne właściwości wytrzymałościowe.

Na każdym etapie produkcji prowadzimy szczegółową kontrolę jakości tak abyście Państwo otrzymali w pełni bezpieczny i sprawdzony produkt. Bezpieczeństwo i komfort dzieci stawiamy na pierwszym miejscu bez miejsca na jakiekolwiek kompromisy.

Na wszystkie produkty udzielamy dwuletniej gwarancji.


Instagram