KONIEC PROMOCJI ZA:


Poniższa lista przedstawia bazę doradców chustowych lub osób organizujących warsztaty chustowe, które posiadają chusty Luna Dream w swoim stosie. 


Dolnośląskie

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs:
Katarzyna Pieńkokasiapienko@wp.pl Dolny Śląsk, Polkowice, Lubin, Głogów, Legnica ClauWi
Katarzyna Rengifo Diazkatarzynarengifodiaz@gmail.com  WrocławClauWi
Paulina Cybuchinfo@chustodziejka.pl Lubin, Legnica, Pokowice, Złotoryja, RudnaClauWi
Luiza Droździkd.luizaa@gmail.comBoguszów-Gorce, Wałbrzych, Kamienna Góra, Jelenia GóraClauWi
Joanna Ligęzajoanna.gidzinska@wp.plJedlina-Zdrój ClauWi
Anna Kowalskaania@szalenstwomotania.pl Wrocław i okoliceClauWi 
Dagmara Łukasiewicz-Kołaczinfo@esi.wroclaw.plWrocław, Bolesławiec, ZgorzelecClauWi
Małgorzata Naumowicz-Kuletazmiloscidobliskosci@gmail.com Wrocław, Czernica i okoliceClauWi
Emilia Zyskowskaprzywiazana.mama@wp.plLegnicaAND

    

Kujawsko-Pomorskie

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Paulina Jermak doradca.chustowy@wp.plBydgoszczClauWi
Ewelina Sonnenfeldsonnenfeld.ewelina@o2.plGrudziądz ClauWi 
Maria Rybicka-Tyrpamarrynnia@wp.plInowrocław, Strzelno, Mogilno, RadziejówClauWi
Justyna Chmielchmiel@chustynka.pl Bydgoszcz i okoliceClauWi

    

 Lubelskie  

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs:
Dorota Misiakdorotamisiak@o2.plKraśnikClauWi
Katarzyna Basińskachustowelove@gmail.com Lublin i okolice, Stalowa Wola i okoliceClauWi
Zuzanna Pilipczukzpilipczuk@gmail.com Chełm i okoliceClauWi
    

Lubuskie

 

Imię i nazwisko:Adres Email:Miejscowość:Kurs:
Katrzyna Windakkkuzmiak@gmail.comZielona Góra i okolice ClauWi 
Sylwia Misiakcentrumbliskosci@gmail.comZielona Góra i okoliceAND

    

 Łódzkie  

 

Imię i nazwisko:Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Magdalena Golińska-Domalążek   m.a.golinska@gmail.comŁódź - okolice ClauWi
    
Aleksandra Adamczykzamotajmniemamo@gmail.comŁódź (całe województwo)ClauWi  
Diana Czajczyńskadiana.czajczynska@gmail.comBełchatów ClauWi
Katarzyna Kuligowskadoradcalodz.kuligowska@op.plŁódź, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Łask i okoliceClauWi
Maria Stawińskadoradcachustowy.lodz@gmail.com ŁódźClauWi
    

 Małopolskie

   

Imię i nazwisko:Adres Email:Miejscowość:Kurs:
    
Terasa Gicalateresaagicala@gmail.com Brzesko, Bochnia ClauWi
Agnieszka Fedejko agfedejko@gmail.comKrakówClauWi 
Angelika Zbozieńangelika@zamotanamama.plNowy SączAND
Edyta Malecmalecedyta@gmail.comNowy Sącz i okoliceAND
Wanda Hałuniewiczwanda@pasiata.plKraków i okolice, Wieliczka, BochniaClauWi
Agnieszka Feliks Długoszfeliks.aga@gmail.comKraków, Wieliczka, GdówClauWi
Natalia Rączkacontact@babywearingkrakow.plKraków, Zabierzów, Olkusz, MyśleniceClauWi
Ada Stąporutulisie.chustowo@gmail.com Kraków, Wieliczka i okoliceClauWi
Dominika Kalkowskadk.doradca@interia.plKraków i okoliceClauWi
Joanna Warywockakanguraki@gmail.comTrzebina, Chrzanów, Krzeszowice, OlkuszClauWi
Agnes Sipos-Biborskasiposagnes1031@gmail.comWieliczka, KrakówClauWi
    

 Mazowieckie  

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Alicja Dobrowolskaalicja.dobrowolska@beclose.plWarszawa (Wolna, Centrum, Bielany, Ochota) 
Justyna Starzyk justyna.starzyk@gmail.comWarszawaClauWi
Agnieszka Mooreagnieszka.moore@gmail.comWarszawa (Mokotów, Wilanów, Ursynów)Akademia Noszenia Dzieci (AND)
Karolina Rudeckachustyradom@gmail.comRadom i okoliceClauWi
Justyna Antonikchustobaby@gmail.comWarszawa (Ursynów, Bielany) 
Magdalena Wasilewskachustominki@gmail.comŻyrardów, Skierniewice, Grodzisk Mazowiecki, Łowicz  ClauWi
Agnieszka Obidzińskacobra@strona.plŻabia WolaAkademia Noszenia Dzieci (AND)
Natalia Adamiakadamiak.natalia@gmail.comWarszawaClauWi
Monika Jechowiczwtuleni@wp.plWarszawa i okoliceClauWi
Zuzanna Szlaga - Jankowska zjankowska1@gmail.comPiasecznoClauWi
Paulina Ampulskap.switlaga@gmail.comRząśnik ClauWi
Dorota Misiakdorotamisiak@o2.plWarszawaClauWi
Ewelina Wiechwiech.ewelina@gmail.comWarszawaAND
Beata Własnybwlasny@gmail.com Warszawa i okoliceClauWi
Marta Grusnosimysie@gmail.comWyszków i okoliceClauWi
Joanna Szlendaj.szlenda.fizjo@gmail.comMińsk Mazowiecki, Siedlce i okoliceClauWi
Agnieszka Nielubowiczagnieszka.nielubowicz@gmail.comWarszawa, Ząbki, MarkiClauWi
Agnieszka Bieńskowskaagnieszka.bienkowska21@gmail.comWarszawa, Piaseczno i okoliceClauWi
Kasia Smardzewskachustonoszka@gazeta.plWarszawa, Wołomin, Ząbki, Wyszków, Pułtusk, Sulejówek, Legionowo i okoliceClauWi
Agnieszka Strzałkowskaagastrzalkowska@gmail.comWarszawa i okoliceAND
    

 Opolskie  

 

Imię i nazwisko:Adres Email:Miejscowość:Kurs:
Karolina Sakwińska-Fortunakajojcia82@o2.plStrzelce Opolskie i okolice ClauWi 
Dagmara Stolarczykkontakt@dziubdziak.plNysa i okoliceClauWi
Izabela Guzekchustoiza@interia.pl Opole i okoliceClauWi
Magdalena Majak-Chmielm.majak@hotmail.com Krapkowice i okoliceClauWi
    

 Podkarpackie  

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Elżbieta Woźniak - Żurawska elzbieta.wozniak@autograf.pl Stalowa Wola ClauWi 
Paulina Tormacyjankoweciacho@gmail.comSanok, Brzozów, Lesko, BieszczadyClauWi
Kinga Wojtas-Bończakotuleni.doradcanoszenia@gmail.comRzeszów i okolice, Sanok i okoliceClauWi

 Podlaskie  

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Katarzyna Naruszewicz chustosia@op.plSuwałki i okoliceClauWi

 Pomorskie 

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Karolina Czerwińska karolina.clauwi@gmail.comGdynia ClauWi 
Agnieszka Wronatuliwronka@gmail.com Trójmiasto (Gdynia)ClauWi
Zuzanna Kołacz-Kordzińskazuzanna@osrodek-blizej.pl Trójmiasto i okoliceClauWi

 Śląskie  

 

Imię i nazwisko:Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
    
Barbara Salamon-Szympruchb.szympruch@gmail.comRybnikClauWi 
Monika Osińska - Żabka mosizab@gmail.comRybnikAND
Natalia Góral chustynatalia@gmail.comPszczyna ClauWi
Joanna Paniczzachustowanatancerka@gmail.comZabrze i okolice w promieniu 50 kmAND
Katarzyna Frankekontakt@kasiafranke.plKatowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie i okolice 
Danuta Ficekzachustowanyzakatek@gmail.com Tychy, Mikołów, Bieruń, Katowice, Mysłowice, Oświęcim Libiąż i okolice ClauWi
Justyna Głowackajusella@o2.pl Zawiercie, Myszków, PorębaClauWi
Magdalena Chybiorzmagda.chybiorz@gmail.com Cieszyn / powiat cieszyński i okoliceClauWi
Magdalena Lupamagdalena_lupa@o2.pl CzęstochowaClauWi
Katarzyna Pytlarz-Szpaczekkatarzyna.spaczek@gmail.com Bielsko-Biała, Czechowice-Dz, ŻywiecClauWi

Świętokrzyskie

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Karina Klusekklusekkarina@gmail.com Kielce i okoliceAND
Marta Szperlich-Kosmalamarta.szperlich@gmail.comcałe województwoClauWi

Warmińsko-Mazurskie

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: 
Magdalena Zielińska-Frąszczakzielinskamagda@wp.pl Elbląg ClauWi 
Joanna Jamiołasiajamiol@gmail.comIława, Ostróda ,Olsztyn i okolice AND
Daria Żurekdaria_zurek@wp.pl Olsztyn, MorągClauWi

    

Wielkopolskie 

 

Imię i nazwisko:Adres Email:Miejscowość:Kurs:
Elżbieta Grylewiczgrylewicz.ela@gmail.comPoznań 
Marianna Szymarekwypozyczalnia@przytobie.comPoznań 
Agnieszka Szyszka

chustujemy@gmail.com

Środa Wielkopolska i okoliceClauWi
Agnieszka Gawrysiak

agnieszka.gawr@gmail.com

Poznań ClauWi
Natalia Szydłowska, Dorota Bączyk

szamotulimy@gmail.com

Szamotuły, Oborniki, Obrzycko, Pniewy, Wronki, RokietnicaClauWi 
Natalia Zielonackachustownik@gmail.comPoznań i okoliceClauWi
Hanna Tomalikh.tomalik@wp.plKępno, Ostrzeszów, WieruszówAND
Dorota Krystekkrystek.dorota@gmail.com Poznań i okoliceAND
Aleksandra Michalskaa.michalska507@gmail.com Leszno i okoliceClauWi
Dorota Bembnowska-Nowaczykdorota.bembnowska@wp.pl Plewiska, Komorniki, Luboń i okoliceAND
    

Zachodniopomorskie

 

Imię i nazwisko:Adres Email:Miejscowość:Kurs: