Wypożyczalnia

Wiemy jak ciężko jest się czasami zdecydować na wybór odpowiedniego produktu chociażby z uwagi na szeroki wybór wzorów, splotów oraz składu. Czasami zdarza się również, że chusty lub nosidełka potrzebujemy tylko na specjalne okazje jak wakacyjny wyjazd lub sprawdzenia jak dany produkt będzie dopasowany do Waszych potrzeb.

Świetnym rozwiązaniem w takich przypadkach jest możliwość skorzystania z wypożyczalni Luna Dream. W ramach tej usługi oferujemy możliwość wypożyczenia nosidełka lub chusty po bardzo atrakcyjnych dziennych stawkach oraz możliwość zakończenia wypożyczania w dowolnym momencie.

Wypożyczenie to również możliwość przetestowania produktów pod względem jakości i wykonania ponieważ można je wyprać i używać zgodnie z ich przeznaczeniem.

U nas to Ty decydujesz na ile dni wypożyczasz dany produkt, a co najważniejsze nie musisz tego terminu deklarować z góry.

 

Uwaga:

Dla klientów, którzy zakupią wypożyczony produkt w trakcie 5 dni od jego otrzymania nie zostanie naliczona opłata za okres wypożyczenia.

W momencie zakończenia okresu wypożyczenia oraz odesłania produktu do nas, zwrot wpłaconej kaucji następuje w trakcie 7 dni.

 

Cennik wypożyczalni:

- chusty w splocie skośno-krzyżowym oraz diamentowym: 5 zł / dzień, 100 zł kaucja

- chusty w splocie żakardowym: 5 zł / dzień, 100 zł kaucja

- nosidełka: 5 zł / dzień, 160 zł kaucja

 

Do powyższych cen należy doliczyć opłatę 13,50 zł za dostawę kurierem DPD (dotyczy wysyłki na terenie Polski, w przypadku wysyłki za granicę cena widoczna będzie przy składaniu zamówienia). Umożliwiamy również bezpłatny odbiór i zwrot pod adresem naszej siedziby.

 

Przed wypożyczeniem zapraszamy do zapoznania z regulaminem.