Regulamin wypożyczalni

 

Postanowienia ogólne:

 1.        Właścicielem wypożyczalni zwanej dalej Wypożyczalnią jest Luna Dream Kateryna Levchak, ul. Mazowiecka 74, 05-530 Dobiesz.
 2.        Z wypożyczalni skorzystać mogą osoby pełnoletnie przybywające zarówno na terenie Polski jak te znajdujące się poza krajem.
 3.        W ramach wypożyczalni klient może dokonać wypożyczenia wybranej chusty lub nosidełka, które będzie używane w celach prywatnych.
 4.        W momencie wypożyczania wybranego produktu, klient za pomocą dostępnych na stronie www.lunadream.pl metod płatności dokonuje opłaty kaucji, która zwracana jest na wskazany przez klienta rachunek bankowy w momencie otrzymania przez Luna Dream wypożyczonego wcześniej produktu. Aby kaucja został zwrócona konieczne jest również zaksięgowanie przez Luna Dream wpłaty za okres użyczenia.
 5.        W momencie złożenia zamówienia przez stronę www.lunadream.pl prosimy o skontaktowanie się z nami celem ustalenia okresu na jaki wybrany produkt ma zostać użyczony.
 6.        Każdy produkt wysyłamy wyprany, od razu gotowy do użycia.

 

Koszt:

 1.        Zwrotna kaucja – wpłacana jest przez klienta w momencie składania zamówienia w wypożyczalni
 2.        Opłata za wypożyczenie naliczana jest zgodnie z poniższym cennikiem:

 

Produkt:

Koszt dzienny:

Kaucja:

Chusta długa i kółkowa

5 zł

100 zł

Nosidełko

5 zł

160 zł

 

 

Kaucja zwracana jest w trakcie 7 dni roboczych liczonych od momentu otrzymania wypożyczonego produktu oraz uregulowania opłaty za okres użyczenia.

Opłata za okres wypożyczenia naliczana jest od dnia następnego po dniu wysyłki (przykład: zamówiona w wypożyczalni chusta wysyłana jest kurierem DPD w poniedziałek. Opłata za wypożyczenie liczona jest od wtorku). Wszystkie produkty wysyłany kurierem lub za pomocą paczkomatów (zgodnie z wybraną przez klienta opcją). Istnieje również możliwość osobistego odbioru i oddanie produktu.

Koniec okresu wypożyczenia liczony jest w dniu dostarczenia wypożyczonego produktu do siedziby Luna Dream. Rekomendujemy korzystanie z usług kurierów DPD, UPS, DHL. W przypadku wysyłki produktu za pośrednictwem Poczty Polskiej czas dostawy może wynosić kilka dni, co należy wziąć pod uwagę w momencie wyliczania kosztu za okres wypożyczenia.

Koszt przesyłki zwrotnej ponosi klient.

 

Zwrot:

 1.        Zwracany produkt powinien być wyczyszczony zgodnie z informacją znajdującą się na dołączonej ulotce.
 2.        Produkt należy zwrócić w komplecie.
 3.        W momencie uszkodzenia produktu np. przedziurawienia, powstania trwałych plam itp. wypożyczający zobowiązuje się do zakupu produktu po regularnej cenie sprzedaży, która znajduje się na stronie www.lunadream.pl
 4.        Wszystkie zwroty dokonywane są na adres firmy:

 

Luna Dream

05-530 Dobiesz

Mazowiecka 74

 

Zakup produktu:

Wypożyczający otrzymuje możliwość zakupu produktu na własność po regularnych cenach sprzedaży lub po udzieleniu indywidualnego rabatu.

Jeżeli zakup produktu nastąpi do 5 dni od momentu wypożyczenia, klient nie ponosi kosztów za wypożyczenie.

 

 

Wypożyczający akceptuje fakt iż na prośbę wypożyczalni o przedstawienie dokumentu potwierdzającego tożsamość prześlę ważny skan lub zdjęcie na adres: sklep@lunadream.pl

Wypożyczający w momencie składania zamówienia przez stronę www.lunadream.pl akceptuje powyższe postanowienia regulaminu.