Poniższa lista przedstawia bazę doradców chustowych lub osób organizujących warsztaty chustowe, które posiadają chusty Luna Dream w swoim stosie. 


Dolnośląskie

 

Imię i nazwisko:  Adres Email:  Miejscowość:  Kurs:
Katarzyna Pieńko kasiapienko@wp.pl  Dolny Śląsk, Polkowice, Lubin, Głogów, Legnica  ClauWi
Katarzyna Rengifo Diaz katarzynarengifodiaz@gmail.com   Wrocław ClauWi
Paulina Cybuch info@chustodziejka.pl  Lubin, Legnica, Pokowice, Złotoryja, Rudna ClauWi
Luiza Droździk d.luizaa@gmail.com Boguszów-Gorce, Wałbrzych, Kamienna Góra, Jelenia Góra ClauWi
Joanna Ligęza joanna.gidzinska@wp.pl Jedlina-Zdrój  ClauWi
Anna Kowalska ania@szalenstwomotania.pl  Wrocław i okolice ClauWi 
Dagmara Łukasiewicz-Kołacz info@esi.wroclaw.pl Wrocław, Bolesławiec, Zgorzelec ClauWi
Małgorzata Naumowicz-Kuleta zmiloscidobliskosci@gmail.com  Wrocław, Czernica i okolice ClauWi

    

Kujawsko-Pomorskie

 

Imię i nazwisko:  Adres Email:  Miejscowość:  Kurs: 
Paulina Jermak  doradca.chustowy@wp.pl Bydgoszcz ClauWi
Ewelina Sonnenfeld sonnenfeld.ewelina@o2.pl Grudziądz  ClauWi 
Maria Rybicka-Tyrpa marrynnia@wp.pl Inowrocław, Strzelno, Mogilno, Radziejów ClauWi
Justyna Chmiel chmiel@chustynka.pl  Bydgoszcz i okolice ClauWi

    

 Lubelskie  

 

Imię i nazwisko:  Adres Email:  Miejscowość:  Kurs:
Dorota Misiak dorotamisiak@o2.pl Kraśnik ClauWi
Katarzyna Basińska chustowelove@gmail.com  Lublin i okolice, Stalowa Wola i okolice ClauWi
Zuzanna Pilipczuk zpilipczuk@gmail.com  Chełm i okolice ClauWi
    

Lubuskie

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs:
Katrzyna Windak kkuzmiak@gmail.com Zielona Góra i okolice  ClauWi 
Sylwia Misiak centrumbliskosci@gmail.com Zielona Góra i okolice AND

    

 Łódzkie  

 

Imię i nazwisko: Adres Email:  Miejscowość:  Kurs: 
Magdalena Golińska-Domalążek    m.a.golinska@gmail.com Łódź - okolice  ClauWi
       
Aleksandra Adamczyk zamotajmniemamo@gmail.com Łódź (całe województwo) ClauWi  
Diana Czajczyńska diana.czajczynska@gmail.com Bełchatów  ClauWi
Katarzyna Kuligowska doradcalodz.kuligowska@op.pl Łódź, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Łask i okolice ClauWi
Maria Stawińska doradcachustowy.lodz@gmail.com  Łódź ClauWi
    

 Małopolskie

   

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs:
       
Terasa Gicala teresaagicala@gmail.com  Brzesko, Bochnia  ClauWi
Agnieszka Fedejko  agfedejko@gmail.com Kraków ClauWi 
Angelika Zbozień angelika@zamotanamama.pl Nowy Sącz AND
Edyta Malec malecedyta@gmail.com Nowy Sącz i okolice AND
Wanda Hałuniewicz wanda@pasiata.pl Kraków i okolice, Wieliczka, Bochnia ClauWi
Agnieszka Feliks Długosz feliks.aga@gmail.com Kraków, Wieliczka, Gdów ClauWi
Natalia Rączka contact@babywearingkrakow.pl Kraków, Zabierzów, Olkusz, Myślenice ClauWi
Ada Stąpor utulisie.chustowo@gmail.com  Kraków, Wieliczka i okolice ClauWi
    

 Mazowieckie  

 

Imię i nazwisko:  Adres Email:  Miejscowość:  Kurs: 
Alicja Dobrowolska alicja.dobrowolska@beclose.pl Warszawa (Wolna, Centrum, Bielany, Ochota)  
Justyna Starzyk  justyna.starzyk@gmail.com Warszawa ClauWi
Agnieszka Moore agnieszka.moore@gmail.com Warszawa (Mokotów, Wilanów, Ursynów) Akademia Noszenia Dzieci (AND)
Karolina Rudecka chustyradom@gmail.com Radom i okolice ClauWi
Justyna Antonik chustobaby@gmail.com Warszawa (Ursynów, Bielany)  
Magdalena Wasilewska chustominki@gmail.com Żyrardów, Skierniewice, Grodzisk Mazowiecki, Łowicz   ClauWi
Agnieszka Obidzińska cobra@strona.pl Żabia Wola Akademia Noszenia Dzieci (AND)
Natalia Adamiak adamiak.natalia@gmail.com Warszawa ClauWi
Monika Jechowicz wtuleni@wp.pl Warszawa i okolice ClauWi
Zuzanna Szlaga - Jankowska  zjankowska1@gmail.com Piaseczno ClauWi
Paulina Ampulska p.switlaga@gmail.com Rząśnik  ClauWi
Dorota Misiak dorotamisiak@o2.pl Warszawa ClauWi
Ewelina Wiech wiech.ewelina@gmail.com Warszawa AND
Beata Własny bwlasny@gmail.com  Warszawa i okolice ClauWi
Marta Grus nosimysie@gmail.com Wyszków i okolice ClauWi
    

 Opolskie  

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs:
Karolina Sakwińska-Fortuna kajojcia82@o2.pl Strzelce Opolskie i okolice  ClauWi 
Dagmara Stolarczyk kontakt@dziubdziak.pl Nysa i okolice ClauWi
Izabela Guzek chustoiza@interia.pl  Opole i okolice ClauWi
Magdalena Majak-Chmiel m.majak@hotmail.com  Krapkowice i okolice ClauWi
       

 Podkarpackie  

 

Imię i nazwisko:  Adres Email:  Miejscowość:  Kurs: 
Elżbieta Woźniak - Żurawska  elzbieta.wozniak@autograf.pl  Stalowa Wola  ClauWi 
Paulina Torma cyjankoweciacho@gmail.com Sanok, Brzozów, Lesko, Bieszczady ClauWi
Kinga Wojtas-Bończak otuleni.doradcanoszenia@gmail.com Rzeszów i okolice, Sanok i okolice ClauWi

 Podlaskie  

 

Imię i nazwisko:  Adres Email:  Miejscowość:  Kurs: 
       

 Pomorskie 

 

Imię i nazwisko:  Adres Email:  Miejscowość:  Kurs: 
Karolina Czerwińska  karolina.clauwi@gmail.com Gdynia  ClauWi 
Agnieszka Wrona tuliwronka@gmail.com  Trójmiasto (Gdynia) ClauWi
Zuzanna Kołacz-Kordzińska zuzanna@osrodek-blizej.pl  Trójmiasto i okolice ClauWi

 Śląskie  

 

Imię i nazwisko: Adres Email:  Miejscowość:  Kurs: 
       
Barbara Salamon-Szympruch b.szympruch@gmail.com Rybnik ClauWi 
Monika Osińska - Żabka  mosizab@gmail.com Rybnik AND
Natalia Góral  chustynatalia@gmail.com Pszczyna  ClauWi
Joanna Panicz zachustowanatancerka@gmail.com Zabrze i okolice w promieniu 50 km AND
Katarzyna Franke kontakt@kasiafranke.pl Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie i okolice  
Danuta Ficek zachustowanyzakatek@gmail.com  Tychy, Mikołów, Bieruń, Katowice, Mysłowice, Oświęcim Libiąż i okolice  ClauWi
Justyna Głowacka jusella@o2.pl  Zawiercie, Myszków, Poręba ClauWi
Magdalena Chybiorz magda.chybiorz@gmail.com  Cieszyn / powiat cieszyński i okolice ClauWi
Magdalena Lupa magdalena_lupa@o2.pl  Częstochowa ClauWi
Katarzyna Pytlarz-Szpaczek katarzyna.spaczek@gmail.com  Bielsko-Biała, Czechowice-Dz, Żywiec ClauWi

Świętokrzyskie

 

Imię i nazwisko:  Adres Email:  Miejscowość:  Kurs: 
 Karina Klusek klusekkarina@gmail.com  Kielce i okolice AND

Warmińsko-Mazurskie

 

Imię i nazwisko:  Adres Email:  Miejscowość:  Kurs: 
Magdalena Zielińska-Frąszczak zielinskamagda@wp.pl  Elbląg  ClauWi 
Joanna Jamioł asiajamiol@gmail.com Iława, Ostróda ,Olsztyn i okolice  AND
Daria Żurek daria_zurek@wp.pl  Olsztyn, Morąg ClauWi

    

Wielkopolskie 

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs:
Elżbieta Grylewicz grylewicz.ela@gmail.com Poznań  
Marianna Szymarek wypozyczalnia@przytobie.com Poznań  
Agnieszka Szyszka

chustujemy@gmail.com

Środa Wielkopolska i okolice ClauWi
Agnieszka Gawrysiak

agnieszka.gawr@gmail.com

Poznań  ClauWi
Natalia Szydłowska, Dorota Bączyk

szamotulimy@gmail.com

Szamotuły, Oborniki, Obrzycko, Pniewy, Wronki, Rokietnica ClauWi 
Natalia Zielonacka chustownik@gmail.com Poznań i okolice ClauWi
Hanna Tomalik h.tomalik@wp.pl Kępno, Ostrzeszów, Wieruszów AND
Dorota Krystek krystek.dorota@gmail.com  Poznań i okolice AND
Aleksandra Michalska a.michalska507@gmail.com  Leszno i okolice ClauWi
Dorota Bembnowska-Nowaczyk dorota.bembnowska@wp.pl  Plewiska, Komorniki, Luboń i okolice AND
    

Zachodniopomorskie

 

Imię i nazwisko: Adres Email: Miejscowość: Kurs: